Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, jakie w szybki sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie jakości życia oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut może usunąć wszystkie problemy, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

Search